Automobilių supirkėjams
Pasiūlyti visiems auto supirkėjams

* - pažymėti laukai privalomi

Meniu
Draugai

Nupirksime automobili greičiau

Tel.: +370-611-84555
Visi miestai
Svetainė:

Aprašymas

Auto supirkimas – norintiems parduoti greičiau

Nenaudojamas automobilis sudaro tikrai nemažai nepatogumų: tenka sukti galvą, kur jį pastatyti, kad automobilis niekam netrukdytų, ir taip pat tenka rūpintis pirkėjų paieška, kuri kartais gerokai užsitęsia. Auto supirkimas gali būti tikrai palankiu sprendimu, kada norima, kad pardavimo procesas vyktų kur kas greičiau. Tikėtina, kad supirkėjų pasiūlyta kaina puikiai pateisins jūsų lūkesčius, taigi, labai greitai galėsite įvykdyti sandorį.

Kaip vyksta auto supirkimas?

  • Norintys parduoti savo automobilį pirmiausia turi pasirinkti supirkėją, kurių šiuo metu yra gana nemažai. Įvertinkite, kuriuos jų domina konkretus jūsų turimas automobilis (dažnai supirkėjai domisi konkrečiomis automobilių markėmis), ir nusiųskite užklausą;
  • Greitai gausite atsakymą, už kokią sumą gali būti nupirktas jūsų parduodamas automobilis. Jei supirkėjo pasiūlyta suma pateisins jūsų lūkesčius, galėsite tęsti derybas, ir susitarti dėl laiko ir vietos, kada supirkėjas galėtų apžiūrėti parduodamą automobilį;
  • Kai supirkėjas atvyks į jūsų nurodytą vietą ir apžiūrės automobilį, jums bus pasiūlyta galutinė suma, kuri gali būti sumokėta. Jei pasiūlymas jus tenkins, tokiu atveju galėsite pereiti prie paskutinio žingsnio – pardavimo įforminimo. Dokumentai gali būti sutvarkomi tiesiog vietoje, ir auto supirkėjas jums sumokės sumą, dėl kurios ir tarėtės.

Auto supirkimas užtikrins, kad pardavimo eiga bus kur kas greitesnė nei tada, jei pirkėjų ieškotumėte skelbimų portaluose. Taigi, norintys parduoti savo automobilį visada turėtų pagalvoti ir apie tokią galimybę.

 

 

Call Now Button