Automobilių supirkėjams
Pasiūlyti visiems auto supirkėjams

* - pažymėti laukai privalomi

Meniu
Draugai

Mokame brangiausiai už automobilius

Automobilių supirkimas Klaipėdoje
Tel.: +370-611-84555
Visi miestai
Svetainė:

Aprašymas

Perku auto: ką turite pasiūlyti?

Automobilio pardavimas ne visada yra toks greitas ir paprastas, kaip gali pasirodyti, ir kartais pirkėjų paieškos gerokai užtrunka. Kad taip nenutiktų, tiesiog kreipkitės į mane – aš perku auto tikrai labai palankiomis sąlygomis, tad jums galėsiu pateikti tikrai labai patrauklų pasiūlymą. Automobilio pardavimas yra galimas dar tą pačią dieną, tad jums nereikės svarstyti, kur laikyti automobilį, kur atsiras potencialus pirkėjas.

Kokias transporto priemones galite siūlyti?

  • Mane domina įvairių markių bei modelių automobiliai, tad nesvarbu, kokia yra jūsų transporto priemonė, galite atsiųsti man užklausą, ir aš pasakysiu, kiek galiu mokėti už jūsų parduodamą automobilį;
  • Perku auto, kurios yra techniškai tvarkingos, ir taip pat tokias, kurios turi tam tikrų trūkumų. Net ir tada, jei jūsų automobilis yra nevažiuojantis, po auto įvykio, ir t.t., galite susisiekti su manimi, ir tikrai gausite palankų pasiūlymą;
  • Jei mėgstate konkretumą, ir norite, kad pardavimo procesas būtų kuo greitesnis, aš tikrai turėsiu, ką jums pasiūlyti. Galiu atvykti į jums patogią vietą, kurioje apžiūrėsiu jūsų parduodamą transporto priemonę, ir iš karto po to įvardinsiu, kokią tikslią pinigų sumą jums galiu sumokėti. Tuomet beliks tik sutvarkyti pardavimo dokumentus, ir aš jums sumokėsiu sutartą pinigų sumą.

Aš perku auto tikrai palankiomis sąlygomis, tad kreipkitės į mane, ir labai greitai galėsime susitarti dėl transporto priemonės pardavimo.

 

Call Now Button